Filtrační vložky pro jemnou filtraci vzduchu

Filtrační vložky pro jemnou filtraci vzduchu s filtračním papírem z mikrovláknem nebo syntetickým rounem jsou složeny do složence s takovým počtem a výškou skladů, jaké jsou optimální pro dané provozní podmínky.
Složence s separátory jsou kompaktně integrovány do rámečků z různých materiálů.
Filtrační vložky pro jemnou filtraci vzduchu se používají ve všech oblastech klimatizace a vzduchotechniky, mimo jiné i jako vysokoteplotní filtry v oblasti opracování povrchů, k odlučování olejové a emulzní mlhy a jako vysoce kvalitní předfiltry v oblasti čistých prostor.

MULTIFORM, třídy filtrace M6, F7, F8, F9, E10, E11, E12
Při výrobě se filtrační médium z rouna ze skelných mikrovláken skládá do stabilních složenců. Počet a výška skladů jsou optimálně navržené pro dané provozní podmínky. Jednotlivé filtrační desky jsou sestavené do tvaru V (ve čtyřech oddílech) v plastového rámu z ABS zajišťujícího stabilní tvar desek a vzduchotěsně zality.

MULTIFORM ECO, třída filtrace M5, M6, F7, F8
Filtrační vložky MULTIFORM ECO jsou vyrobeny z filtračního papíru ze skelných mikrovláken složeného do formy stabilního složence. Počet a výška skladů jsou optimálně navrženy tak, aby odpovídaly daným provozním podmínkám. Filtrační složence sestavené do tvaru V jsou vloženy do stabilního plastového rámu. 3 V konstrukce minimalizuje tlakové ztráty. Rukojeti v plastovém rámu usnadňují transport na místě. Speciální rám filtru odvádí kondenzát, tím chrání filtrační papír před přebytečnou vlhkostí a prodlužuje tak životnost filtrační vložky.

MULTITHERM, ​třída filtrace M6, F8
Filtrační medium – speciální filtrační papír ze skleněných submikronových vláken. Stabilní složenec se separátory z hliníkové folie nebo papírových skladů. Rámeček filtrační vložky je vyroben z ocelového pozinkovaného nebo nerezového plechu. Všechny materiály použité při výrobě filtru jsou stabilní do minimální teploty 250°C a neobsahují silikon.

MULTIPLAN, třídy filtrace M6, F7, F9
Použité filtrační médium je speciální, papíru podobné rouno ze superjemných skelných mikrovláken, které jsou zpracovány do stabilního složence. Ve standardním provedení jsou filtrační vložky opatřeny obvodovým těsněním na straně vstupu vzduchu (prachové straně).  Filtrační složenec zatmelen do rámu, buď v rámu ze stabilního ABS plastu nebo MDF.

MULTICOL, třídy filtrace M6, F8
Filtrační vložky MultiCol pro svoji stabilizaci využívají složence z dvouvrstvých hydrofobních filtračních materiálů ze skelných nebo syntetických vláken s hliníkovými separátory. Složence jsou zatmeleny do rámečků z pozinkované oceli s upínací přírubou na vstupní straně (provedení EF) nebo obou stranách (provedení DF).