Filtrační vložky pro průmyslové aplikace

Vzduchové filtrační vložky se skládanými skelnými mikrovlákny jsou navrženy tak, aby počet a výška skladů optimálně odpovídaly provozním podmínkám. Správnou vzdálenost mezi sklady zajišťují separátory nebo skládací technologie Hot-Melt (tavné lepidlo). Kompaktní a pevné složence jsou usazeny do rámečků z různých materiálů.  Filtrační vložky se používají v běžných větracích a klimatizačních systémech a pro speciální aplikace jako filtry s vysokou teplotní odolností v procesech povrchové úpravy, při separaci olejových a emulzních mlh a vysoce kvalitní předfiltry v čistých prostorách.

MultiPack, třídy filtrace M6, F7, F9
Ocelový rám je odolný proti korozi díky povrchové úpravě nátěrem  v odstínu RAL 9011. Filtrační složence jsou vlepeny do kartonového rámu odolného proti vlhkosti a uchyceny v ocelovém rámu ve tvaru V pomocí magnetické těsnící pásky.

AeroPlus 8107, 8008, 8108, série 8000, třídy filtrace F7, F8
Filtrační vložky jsou vyrobeny z filtračního papíru z polyesterových a skelných mikrovláken (F7) nebo skelných mikrovláken (F8) skládaných pomocí nejnovější technologie Hot-Melt (tavné lepidlo) a vsazeny do tvarově stabilních a odolných plastových rámů. Filtrační vložky AeroPLus 8008 jsou vybaveny hliníkovými mřížkami na straně čistého vzduchu pro ochranu proti proražení.

Filtrační vložka 3007/3009, série 3000, třídy filtrace F7, F9
Filtrační vložky jsou vyrobeny z filtračního papíru ze skelných mikrovláken skládaného pomocí nejnovější technologie Hot-Melt (tavné lepidlo) a zatmeleny do lakovaného dřevěného rámu. Výraznou výhodou těchto filtračních vložek je jejich vysoká schopnost jímavosti prachu a stabilní konstrukce složence.

Filtrační vložka 6011/6013, třídy filtrace E11, H13
Filtrační vložky 6011/6013 jsou vyrobeny z filtračního papíru ze skelných mikrovláken skládaného pomocí nejnovější technologie Hot-Melt (tavné lepidlo) a zatmeleny do lakovaného dřevěného rámu.

Filtrační vložka 6113, třída filtrace H13
Filtrační vložky jsou vyrobeny ze složence z filtračního papíru ze skelných mikrovláken s hliníkovými separátory, který je zatmelen do dřevěného rámu. Tyto filtrační vložky jsou typické svou kompaktností a stabilní konstrukcí.

Filtrační vložka 6213, třída filtrace H13
Filtrační vložky jsou vyrobeny z filtračního papíru ze skelných mikrovláken skládaného pomocí nejnovější technologie Hot-Melt (tavné lepidlo) a složence jsou vzduchotěsně zatmeleny ve tvaru V do dřevěného rámu. Tento filtrační vložka je charakteristická svoji kompaktní a stabilní konstrukcí a nízkou tlakovou ztrátou.

AeroPlus 6513, třída filtrace H13
Filtrační vložky jsou vyrobeny z filtračního papíru ze skelných mikrovláken skládaných pomocí nejnovější technologie Hot-Melt (tavné lepidlo) a zatmeleny do hliníkového rámu. Výraznou výhodou těchto filtračních vložek je jejich kompaktní a stabilní konstrukce s nízkou tlakovou ztrátou a vysokým objemovým průtokem vzduchu.