Filtrační vložky pro vysoce účinnou filtraci vzduchu (HEPA/EPA)

Vysoce účinné filtrační vložky filtrují vzduchu v čistých prostorách a chrání citlivé výrobky nebo výrobní procesy před kontaminací. Filtrační materiály vysoce účinných filtračních vložek jsou z filtračního papíru se skelných mikrovláken a složence jsou fixovány pomocí technologie Hot-Melt (tavné lepidlo) nebo hliníkovými separátory.
Vysoce účinné filtrační vložky se mimo jiné používají v následujících oblastech: mikroelektronika, výroba polovodičů, chemický a farmaceutický průmysl, mikrobiologie, lékařství a potravinářský průmysl.

MICROPUR, třída filtrace E11
MICROPUR–F

Filtrační složenec je zatmelen do rámu.
MICROPUR–FV
Filtrační složence jsou zatmeleny do rámu z U-profilu a jsou uspořádány ve tvaru V.

MACROPUR, třída filtrace H13
Filtrační vložky řady MACROPUR mají složence s hliníkovými separátory.
MACROPUR–F
Filtrační složenec je zatmelen do MDF rámu.
MACROPUR–FV
Filtrační složence jsou zatmeleny do rámu z U-profilu a uspořádány ve tvaru V.

HEPA filtry, třídy filtrace H11 & H13
MACROPUR–F

Filtrační složenec je zatmelen do MDF rámku.
MACROPUR–FV
Filtrační složence jsou zatmeleny rámu z U-profilu a uspořádány ve tvaru V.

MultiForm 101, třída filtrace H13
Filtrační vložky MultiForm 101 jsou vyrobeny z filtračního papíru ze skelných mikrovláken skládaných pomocí nejnovější technologie Hot-Melt (tavné lepidlo). Jednotlivé složence jsou zatmeleny do tvarově stabilních a odolných rámů z ABS plastu. Filtrační vložka MultiForm 101 má stejné rozměry jako běžná filtrační vložka pro filtraci jemného prachu a je tedy ideální jako ekonomicky výhodné vylepšení stávajících vzduchotechnických systémů. Filtrační vložky MultiForm 101 lze na vyžádání opatřit lakovanými ochrannými mřížkami na straně čistého vzduchu.