Kapsové filtrační vložky

Kapsové filtrační vložky MULTISACK, klasik moderní doby: Aerodynamické kapsy filtrační vložky minimalizují odpor proudícího vzduchu a znásobují účinnou filtrační plochu – ryzí energetická účinnost. Kapsové filtrační vložky MULTISACK jsou složeny z kapec ve tvaru klínu ze syntetických nebo skelných vláken, které jsou upevněny do rámečku ve tvaru U-profilu z pozinkované ocelového plechu nebo umělé hmoty.
Typickou oblastí použití ve vzduchotechnice je filtrace hrubých a jemných prachových částic v oblasti komfortní klimatizace i průmyslové filtrace vzduchu.

Kapsové filtrační vložky MULTISACK K s syntetickým rounem, třída filtrace G4, M5, M6, F7, F8
Kapsové filtrační vložky MULTISACK K jsou složeny z několika filtračních kapes. Jednotlivé kapsy ve tvaru klínu jsou z rouna ze syntetických vláken. Konstrukce a provedení filtračních kapes zajišťuje plné využití hloubky kapsy a tím celé plochy filtrační vložky. Kapsy filtrační vložky jsou upevněny na stabilním rámu profilu U (25 mm). Rám filtru dle požadavku (z plastu nebo ocelového pozinkovaného plechu) Ve třídě filtrace F5 a F7 lze dodat provedení FireTex (materiál s ochranou proti vzniku požáru) a SepTex (materiál s antibakteriální úpravou).

Kapsové filtrační vložky MULTISACK G s rounem ze skelným vláknem, třída filtrace M5, M6, F7, F9
Kapsové filtrační vložky MULTISACK G jsou složeny z několika filtračních kapes. Jednotlivé kapsy ve tvaru klínu jsou z rouna ze skelných vláken. Konstrukce a provedení filtračních kapes zajišťuje plné využití hloubky kapsy a tím celé plochy filtrační vložky. Kapsy filtrační vložky jsou upevněny na stabilním rámu profilu U (25 mm). Rám filtru dle požadavku (z plastu nebo ocelového pozinkovaného plechu).