Filtrační rouna a rohože

Filtrační rouna a rohože se vyrábí ze syntetických, skelných nebo přírodních vláken. Používají se ve všech oblastech vzduchotechniky, mimo jiné v klimatizačních jednotkách, k filtraci vzduchu od ventilátorů, kompresorů nebo sání motorů a ve vzduchotechnických jednotkách.

CTM, třídy filtrace G2, G3, G4
Filtrační rouno CTM se skládá z polyesterových vláken se zvýrazněnou labyrintovou strukturou a progresivním hloubkovým složením.

Filtrační rouno 1103/1104, série 1000, filtrační třída G3, G4
Filtrační rouno 1103/1104 je robustní, složené z nepravidelně uspořádaných polyesterových vláken s progresivním hloubkovým uspořádáním. Filtrační rouno je elastické.

ENUFA 290, třída filtrace G3
Filtrační rouno VENUFA 290 je složeno z polyesterových vláken s progresivním hloubkovým uspořádáním. Toto rouno je elastické, nehydroskopické.

FIBROIDELASTOV, třída filtrace G3, G4
Filtrační rouno FIBROIDELASTOV je robustní , složené z nepravidelně uspořádaných polyesterových vláken s progresivním hloubkovým uspořádáním. Filtrační rouno je elastická.

Filterband 412, filtrační třída G3
Filtrační rouno Filterband 412 se skládá z vysoce elastických, nepravidelně uspořádaných skleněných vláken. Hustota rouna se zvyšuje směrem ke straně čistého vzduchu.

Filtrační rouno 1005, série 1000, filtrační třída M5
Filtrační rouno 1005 s vysokou jímavostí prachu a nízkou tlakovou ztrátou. Toto rouno se skládá z nepravidelně uspořádaných polyesterových vláken zhuštěných na straně čistého vzduchu.

Filtrační rouno 1003/1004, série 1000, filtrační třída G3, G4
Filtrační rouno 1003/1004 je robustní, složené z nepravidelně uspořádaných polyesterových vláken s progresivním hloubkovým uspořádáním. Filtrační rouno je elastické.

ACELAN, třída filtrace M5
Filtrační rouno ACELAN je složeno z tepelně spojených polyesterových vláken. Toto elastické rouno je vyrobeno jako hydroskopické, progresivní a se zhuštěním na straně čistého vzduchu.

FIBROIDELASTIC, třída filtrace G2, G3
Filtrační rohož FIBROIDELASTIC sestává z latexem lepených, nepravidelně uspořádaných vláken z přírodní směsi, s hloubkovou stavbou a vysokou vlastní tuhostí. FIBROIDELASTIC je elastický, nehydroskopický.

MY-STOP 500, třída filtrace G4
Filtrační rouno MY-STOP 500 je složeno z polyesterových vláken, která jsou utkána do velmi robustního rouna s progresivní strukturou. Speciálně hlazená strana čistého vzduchu / výstupní strana/ zamezuje prášivost vláken a zaručuje vysokou akumulaci prachu.
Toto rouno je elastické, nehydroskopické.

FARBGLAS 2″
Filtrační rohož FARBGLAS 2“ je složena z přediva ze skelných vláken, které je zhuštěno na výstupní straně. Tato rohož je ze skelných vláken, bez zápachu, nehořlavá a nehydroskopická.

FIBROBAND, třída filtrace G3
Filtrační rouno FIBROBAND se skládá z jemných, nepravidelně uspořádaných polyesterových vláken. Filtrační vrstva je umístěna na pevné, polyesterové gáze. Toto rouno se dodává navinuté na lepenkové cívce s nástrčným pouzdrem.

PERFEKT, třída filtrace M5
Filtrační rouno PERFEKT-300 se skládá z velmi jemných termicky spojených polyesterových vláken s progresivní strukturou, zhuštěných na straně čistého vzduchu. Filtrační rouno PERFEKT-600 je na straně vzduchu zesíleno mřížkovanou tkaninou.